1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Genesis Gaming RHOD 110

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од DaVoRkNe, 18 Јануари 2020.

 1. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,819
  3,982
  1 Септември 2011
  Машко
  Ја продавам следната тастатура (Genesis Gaming RHOD 110),купена е на 02.01.2020 година од Анхоч,користена е 2 недели (со писмена гаранција преостанати 6 месеци) фул пакување како од фабрика со тастарурата имате заменски копчиња,црвени и црни,без никакви знаци на користење.Се продава ради замена на друга тастатура,иначе е одлична тастатура за смешна цена морам да напоменам.

  Цена-300 денари
  Контакт Пп

  Спецификации- Rhod 110 | Genesis


  IMG_20200118_161946.jpg
   
 2. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,819
  3,982
  1 Септември 2011
  Машко
 3. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,819
  3,982
  1 Септември 2011
  Машко
 4. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,819
  3,982
  1 Септември 2011
  Машко
 5. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,819
  3,982
  1 Септември 2011
  Машко
  Уште викендов на продажба,ако не се продаде и утре,се трга од продажба.
   
 6. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,819
  3,982
  1 Септември 2011
  Машко
  До вечер е на продажба,ако никој до вечер не ја купи,се повлекува од продажба.Клуч
   
 7. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,819
  3,982
  1 Септември 2011
  Машко
  Сеуште на продажба
   
 8. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,819
  3,982
  1 Септември 2011
  Машко
 9. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,819
  3,982
  1 Септември 2011
  Машко

Сподели

Вчитување...