• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Генерална дискусија за електрични камини

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Pulse

Practice makes perfect
26 октомври 2014
1,315
1,393
127.0.0.1
petrov.mk
Барав по форумов, но не најдов, мислам дека ова исто така може да се смета во електронски гаџети/уреди.

Каде кај нас може да се најде добар избор за електрични камини?

Моментално барам да купам ѕиден 2д/3д модел од 28'' до 30'', БЕЗ да биде грејно тело, чисто за декорација, бидејки планирам да се вгради во дрвена позадина(иверка или сл. ќе биде), па мислам да не случајно греењето го оштети дрвото.

Единствено што најдов по интернет блиску до моите очекувања е овој модел

 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,649
Мислења
829,662
Членови
28,653
Најнов член
sashka973
На врв Дно