1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Гејминг столици

Дискусија во форумот 'Oстанато' започната од kodos4UBK, 24 Септември 2017.

 1. kodos4UBK

  kodos4UBK
  Intern

  26
  5
  17 Септември 2017
  агент,кодош ,ратен профитер
  Дечки здраво сакав да прашам има некој купено гејминг столица од нашиве продавници на пример гледам модели од нив во амц и анхоч , па би сакал некој сподели искуство т.е дали се ок користење ,комфорт итн . Факт дека се буџет столици од 150 до 250 евра . Некој има купено пробано секој совет и мислење се добредојдени .
  Бидејќи сакам да купам позд и фала Д.Н :)
   
 2. STEFF

  STEFF
  Unstoppable

  1,386
  2,157
  4 Јули 2013
  Во темава имаш од се по нешто. Прочитај си.
   
 3. Krk198

  Krk198
  Gaining Experience

  168
  174
  14 Септември 2016
  Машко
  Има тема, читни таму. Мислам кажаа дека тие од амц и анхоч не ги бива.
   
  На artweb му/ѝ се допаѓа ова.
 4. kodos4UBK

  kodos4UBK
  Intern

  26
  5
  17 Септември 2017
  агент,кодош ,ратен профитер
  еј фала на насока баш ќе разгледам поздрав
   

Сподели

Вчитување...