• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
  Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

  Со почит It.mk
 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Гејминг опрема механички тастатури, маус, слушалки, џоистици, игра GTA 5, графичка, лаптоп дисплеј . Од се по нешто

 • Ја почнал/а темата
 • #1

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
379
428
Се продава гејминг опрема по екстра цени.

Комплет прв Гејмерски сет од висок квалитет кој вклучува
1механичка тастура, маус и слушалки МОDECOM VOLCANO

1. Gaming Mechanical Keyboard Volcano MC-Hammer (акциска цена платен 2200 денари)

2. Gaming Mouse VOLCANO MC-GMX4 Plus (акциска цена платена 1500 денари
Modecom Gaming Mouse VOLCANO MC-GMX4 Plus

3. Modecom Volcano MC-830-patriot (акциска цена платена 2800 денари)

20210420_210108.jpg
Вкупно платени цел сет 6500 денари

Екстра цена 45% од вредноста на нови.
Цел сет тастатура, маус и слушалки 3000 денари2, Сет механичка тастатура и слушалки Razer од висок квалитет


Цена на нови 11800 денари
Се продаваат на пола цена 5900 денари

3. Gaming слушалки Logitech Gaming Spectrum


Цена на нови 11000 денари
цена 45% од вредноста 5000 денари


3. Сет 3 џоистици + оригинал игра GTA V, целосна верзија + код за онлајн играње и карта на областа лос сантос

1.Trust GXT 24 платен 990 ден

2.Speedlink STRike платен 2000 де


3. TRUST GXT 39 платен 2200 ден


4. GTA V oригинал со код за онлајн играње платена 5000 ден
20210420_003930.jpg
20210421_002426.jpg
20210420_191020.jpg 20210420_190947.jpg
Цена на нови комплет џоистици и игри 10000 денари

Сега само 18% од ново 1800 денари :unsure::coffee:

4. Графичка картичка Gigabyte GT710 2GB DDR5 DVi/ HDMI/ VGA излези (користена 2 месеци )
моделот е со вентилатор.
20210420_004042.jpg
Цена 2300 денари

5. Display - екран за лаптоп 15.6 HD ready Производство LG Slim 30 pin (за тошиба, делл, ацер, леново)
Цена 3000 денари


Сите работи се малку користени и во одлична состојба
Слики малку подоцна
 

Атачменти

Последна промена:
 • Ја почнал/а темата
 • #2

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
379
428
Razer Тастатура и слушалки продадени
- дисплеј резервиран
- графичка резервирана до утре
- gta v резервирана

Другото е слободно
 
Последна промена:
 • Ја почнал/а темата
 • #6

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
379
428
Update

Се продава гејминг опрема по екстра цени.

Останато + додадени нови работи

Комплет прв Гејмерски сет од висок квалитет кој вклучува
1механичка тастура, маус и слушалки МОDECOM VOLCANO

Сетот е Продаден!!


Останато


2. Сет од 3 џоистици + оригинал игра GTA V, целосна верзија + код за онлајн играње и карта на областа лос сантос

Џоистик
1.Trust GXT 24 платен 990 ден

Џоистик
2.Speedlink STRike платен 2000 де

www.speedlink.com

STRIKE NX Gamepad - Wireless - for PC, black | SL-650100-BK-01
Steuere die neueste Generation von Windows®-Spielen ebenso wie die Klassiker vergangener Tage mit einem einzigen Gamepad: Das STRIKE NX Wireless Game…
www.speedlink.com
www.speedlink.com

Џоистик 3
3. TRUST GXT 39 платен 2200 ден

Amazon.co.uk

4. GTA V oригинал со код за онлајн играње платена 5000 ден
Погледнете го атачментот 100057
Погледнете го атачментот 100067
Погледнете го атачментот 100054Погледнете го атачментот 100055

Цена на нови комплет џоистици и игри 10000 денари

Сега само 18% од ново комплет 3 џоистиции и игра 1800 денари :unsure::coffee:

4. Sodimm 16GB DDR 4 kingston (нова)


Екстра цена 3000 денари

Инфо на тел 071 536397
 
Последна промена:

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,698
Мислења
848,922
Членови
29,431
Најнов член
XFXRX580
На врв Дно