• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Гејмерски глувчиња

Вајкинг

Practice makes perfect
9 јуни 2015
1.230
1.780
Скопје
Вајкинг додаде нов оглас:

Гејмерски глувчиња - 2.800 ден.

Се продаваат гејмерски глувчиња:
1. SteelSeries Prime - нов, неотпакуван (factory sealed), купен од странство, нема писмена гаранција - 1700 денари
Погледнете го атачментот 115852
2. Razer DeathAdder v2 Mini - користен околу 1 недела, без никакви знаци од користење, нема писмена гаранција - 1100 денари
Погледнете го атачментот 115851

Сликите се од интернет.

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.418
Мислења
900.580
Членови
32.135
Огласи
509
Најнов член
Frdnaf
На врв Дно