1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Geil Evo Potenza 2x4gb 2400mhz

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Aowek, 2 Декември 2019.

 1. Aowek

  Aowek
  Gaining Experience

  440
  186
  14 Април 2012
  Машко
  Ако може проценка за рамот за да оди на продажба.
  Нема гаранција купен е од Анхоч.
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,058
  12,588
  23 Јануари 2008
  Манга
Слични теми
 1. civikom
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  401
 2. Bozoo
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  447
 3. Pane24
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  394
 4. UnderMyRules
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  834
 5. DeJaVu
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  425
Вчитување...

Сподели

Вчитување...