Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено GeForce RTX 3070 Ti Trinity OC

Статус
Затворена за нови мислења.

Rejzerot

Practice makes perfect
19 мај 2022
650
1.124
Скопје
Rejzerot додаде нов оглас:

GeForce RTX 3070 Ti Trinity OC - 24.500 ден.

Продавам графичка карта ZOTAC GAMING GeForce RTX 3070 Ti Trinity OC,графичката карта е купена на 17.04.2023 од Холандија,нема гаранција никогаш картата не е отварана 100% исправна,може да се тестира на моја или ваша конфигурација.Доаѓа во фул пакување фабрички како што следува.

Цената е 24500 денари
Контакт ПППогледнете го атачментот 126409Погледнете го атачментот 126419Погледнете го атачментот 126415[ATTACH...

Видете го целиот оглас...
 

Rejzerot

Practice makes perfect
19 мај 2022
650
1.124
Скопје
23500 последна и фиксна цена,под оваа цена нема да се продава графичката карта.
 

Rejzerot

Practice makes perfect
19 мај 2022
650
1.124
Скопје
Може замена за појака графичка карта со моја доплата,понуди во пп.
 

Rejzerot

Practice makes perfect
19 мај 2022
650
1.124
Скопје
Последна понуда форумска цена 21500 денари.

Графичката ке биде достапна до утрешниот ден,доколку не се продаде или замени се повлекува од замена/продажба.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.285
Мислења
977.832
Членови
35.577
Најнов член
OLIVER STANKOVSKI
На врв Дно