• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Продадено GeForce® GTX 1050 Ti G1 Gaming 4G

Статус
Затворена за нови мислења.

gamon

Practice makes perfect
15 септември 2014
846
1,064
orgrimar
само за вистински познавачи и љубители, користена од девојче, многу ретко за јутуб само.

Серизоно, картата е стара околу 2 години од офис конфигурација а последната година и пол не е упалена.
13500 ден
1638288594680.png 1638288620210.png
 

gamon

Practice makes perfect
15 септември 2014
846
1,064
orgrimar
идемоооо 13 000 само денес до 24 часот од утре пак 13 000 но само за редовните форумџии
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,187
Мислења
879,741
Членови
30,813
Најнов член
viktor7
На врв Дно