1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка GeForce GTS 450 1gb GDDR5

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Spamalot, 8 Јануари 2019.

 1. Spamalot

  Spamalot
  Gaining Experience

  905
  226
  13 Јуни 2011
 2. rippermkd

  rippermkd
  Gaining Experience

  381
  182
  11 Јануари 2016
  Машко
  Akter
  imav vakva palit, mojot prv bild, mu ja dadov na bratuced mi bez pari pred 4 godini, uste ja tera :D
  1500 e solidna procenka... makar da mislam 1000 e podobra, posto pred nekoe vreme zedov hd5770 za 1500
   
  На igor_igor и Spamalot им се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,072
  12,638
  23 Јануари 2008
  Манга
  Шо ги вртиш барај и 100 евра, па ако никој не сака нека не ја купува. :D
   
  Zeddomazed, Krk198 и на tupacan им се допаѓа ова.
 4. Spamalot

  Spamalot
  Gaining Experience

  905
  226
  13 Јуни 2011
  Eve fotki, i da naglasam deka bara 6 pin pci-e, i kulerot e dosta tivok pri idle.

  Se moli admin da gi izbrishe komentarite bidejki ne barav procenki.

  0-02-04-0eaf923dd4e6e052093a327db755502536e37eabc5fb106951dc9021535044d9_9e81b9a3.jpg 0-02-04-0c3308db364458306be6454a380d4cc678879df97769c1868aae37e13467fea5_8b20716d.jpg 0-02-04-24a79ff36abc482ca20b43d4c0b09a4358622bfa107c9d3f4cab692e7d405531_410d60c7.jpg 0-02-04-d6d17a1c4862b3eb3c537012a709b77d1f8a97acd96155859f7263ed68daaaf3_19d4b9a2.jpg w.gif
   
 5. Spamalot

  Spamalot
  Gaining Experience

  905
  226
  13 Јуни 2011
 6. Spamalot

  Spamalot
  Gaining Experience

  905
  226
  13 Јуни 2011
 7. Spamalot

  Spamalot
  Gaining Experience

  905
  226
  13 Јуни 2011

Сподели

Вчитување...