• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Geeks.com хакиран

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

LiquidWorm

Администратор
26 март 2007
2,673
191
www.zeroscience.mk

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Ништо на интернетот не е сигурно.
 

Dac-14

Intern
12 декември 2007
75
0
Дечки а не знам дали се сеќавате на еден филм на А1 што го даваа,со една програмерка кога ја избришаа од листата на живите,ова тоа,а како преку дупка на еден од најпознатите ЗАШТИТНИЦИ нешто ова тоа.Имаше дупка во него и можше све да се прави.Можеби и ова е така џабе ти викаат сигурност,сигурност никој без дупка бо нешто не може да остави.Зашто?
 

alexo

Intern
23 април 2007
169
12
Дечки а не знам дали се сеќавате на еден филм на А1 што го даваа,со една програмерка кога ја избришаа од листата на живите,ова тоа,а како преку дупка на еден од најпознатите ЗАШТИТНИЦИ нешто ова тоа.Имаше дупка во него и можше све да се прави.Можеби и ова е така џабе ти викаат сигурност,сигурност никој без дупка бо нешто не може да остави.Зашто?
Филмот со Sandra Bullock, а :tainstven:;). Тоа беше "филм" и мене не ми се верува такви работи да се случуваат во реалниот живот, барем со попознатите и поголеми компании.
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
И јас се сеќавам на филмот.. добар е
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,697
Мислења
855,838
Членови
29,736
Најнов член
pavlo.maznevski
На врв Дно