• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Geek? :)

igorkrst

Intern
13 јули 2007
400
1
Добро. Ја би стаил LCD монитор, слим тастатура и tower куќиште. Не го гледам глувчето позади цвеќето. Или лаптоп...хм...се мислам.
Можда не е убаво вака да се зезаме ама што мислеле кога го нарачале споменикот?!
 

sonic

Intern
13 ноември 2007
529
5
Нека почива во мир...
Можеби била професорка по информатика или слично...
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Поарно би било Notebook да изработеле, помалку мермер и посовремена опрема.
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Поарно би било Notebook да изработеле, помалку мермер и посовремена опрема.
Ако загледаш добро, почината е некаде во деведесеттите, тогаш PCa беа многу популарни, па разбирливо е тоа што е направено :D
 

::FROST::

Баниран/a
6 јануари 2008
26
0
Оф мори мукоооооо, што ти не ќе изнаправат. На што личи ова!
Еееее боже сачувај....
 

''TcM>>

Intern
6 јануари 2008
961
39
LoL za slikata, a i LoL za komentarite:))
Nego so e pa pricinata bas takov spomen da istavat. Spored mene toa ne e za na grob sepak (i me interesira sto li pisuva pred cveketo, sigurno ima objasnuvanje za sve)
:p
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,517
Мислења
845,830
Членови
29,316
Најнов член
Melisa.blanco
На врв Дно