1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Gear s3 frontier

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од nvidia88, 15 Септември 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  594
  363
  16 Септември 2010
  Машко
  Obezbeduvanje
  Како од наслов се продава или заменува втор(првиот е прпдаден на член од форумов,пред скоро година)gear s3 frontier(R760)..нема гаранција и паковка...иде како од сликите,секако и полначот,и 1 или 2 стаклени фолии кој истите несе монтирани..ремчето е метално...сатот работи без никаква мана....грепка на стаклото нема ни минимална...состоба од самите слики
  Цена:7500
  За повише инфо инбокс
   

  Прикачени датотеки:

  gremlin, DaVoRkNe и на TylerMkD им се допаѓа ова.
 2. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  594
  363
  16 Септември 2010
  Машко
  Obezbeduvanje
 3. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  594
  363
  16 Септември 2010
  Машко
  Obezbeduvanje
  Бумп..може замена за gpu,ram ddr4,cpu 8/9 gen,ryzen...со моја доплата ако има потреба
   
 4. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  594
  363
  16 Септември 2010
  Машко
  Obezbeduvanje
 5. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  594
  363
  16 Септември 2010
  Машко
  Obezbeduvanje
 6. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  594
  363
  16 Септември 2010
  Машко
  Obezbeduvanje
 7. nvidia88

  nvidia88
  Gaining Experience

  594
  363
  16 Септември 2010
  Машко
  Obezbeduvanje
Слични теми
 1. SpiritBond

  Проценка Samsung Gear Fit 2

  Одговори:
  5
  Прегледи:
  857
 2. nvidia88

  Проценка Gear s3 frontier

  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,387
 3. brasica
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  883
 4. OldSchoolPvP

  Проценка Samsung Gear S2

  Одговори:
  5
  Прегледи:
  563
 5. Oktar
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  841
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...