1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

GDDR4/GDDR5 GPU

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Chaeld10_8, 21 oктомври 2019.

 1. Chaeld10_8

  Chaeld10_8
  On your way to fame

  855
  673
  29 Март 2011
  Купувам Графичка гддр4 или гддр5 Бренд не е битен До 1000мкд

  Испратено од Redmi 7 преку IT.mk форум апликација
   
Слични теми
 1. gokica
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  893
 2. jovce.
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  483
 3. Spamalot
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  668
 4. Вајкинг
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  393
Вчитување...

Сподели

Вчитување...