Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Gateron Phantom Red линеарни свичови

Статус
Затворена за нови мислења.

Davko010

Gaining Experience
6 јуни 2019
75
246
Skopje
Marko Davkovski додаде нов оглас:

Gateron Phantom Red линеарни свичови - 2.000 ден.

Продавам Gateron Phantom Red линеарни свичови. Во сетот има 84 свичови, свичовите доаѓаат од Keychron Q1 тастатура, користени се минимално (околу една недела). Gateron Phantom Red се лесни и мазни линеарни свичови, направени главно за гејминг/канцелариска употреба. Свичовите не се модифицирани од моја страна (нема lube ниту films), само се фабрички подмачкани со тенок слој.

Дополнително подмачкување од моја страна со Krytox 205g0: 600 МКД

Линк до видео каде што...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.178
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно