• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Garmin Vivoactive 4

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

imortel

Gaining Experience
18 февруари 2012
115
160
Скопје
Купен од Нептун пред скоро 2 месеци, користен со заштитна фолија на дисплејот и гумен заштитен оквир.
Козметички 10/10.
Следува со полнач, кутија, гарантен лист и се останато што дојде со него, како и уште две заштитни фолии и плус уште едно заштитно гумено оквирче.
Има преостаната гаранција од 22 до 23 месеци.
Го продавам затоа што реално немам потреба од Sports-Smartwatch.

Нека оди за цена од 16 500.
 

Атачменти

Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,526
Мислења
822,619
Членови
28,051
Најнов член
Marko Janevski
На врв Дно