• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Garmin Forerunner 45S, 645 Music

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Kajsibebraat

On your way to fame
1 април 2012
1,466
975
Продавам еден од следниве паметни/фитнес саати, тој што ќе остане ќе го задржам за мене.

Forerunner 45S

Го користам +- година, купен од странство, без гаранција. Како што се гледа од сликите саатот е како нов.
За него имам нарачано и скрин протектор од алиекспрес, ако стигне во меѓу време го добивате и тоа.

цена: 9500 ден.

Forerunner 645 Music

Нов, уште е со налепница на екранот. Исто така без гаранција.


цена: 20 000 ден.

IMG_20201121_112846.jpg

IMG_20201121_112827.jpg

IMG_20201121_112817.jpg


IMG_20201121_112933.jpg

IMG_20201121_112948.jpg

IMG_20201121_113010.jpg
 
  • Ја почнал/а темата
  • #2

Kajsibebraat

On your way to fame
1 април 2012
1,466
975
Мала корекција на цените:

Forerunner 45s: 9000
Forerunner 645M: 19 000
 
  • Ја почнал/а темата
  • #6

Kajsibebraat

On your way to fame
1 април 2012
1,466
975
денес ми стигнаа и 3 скрин протектори, кој саат и да го земете ќе има скрин протектор на него и + уште еден скрин протектор гратис.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,715
Мислења
831,209
Членови
28,707
Најнов член
Cranium167
На врв Дно