1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

GARMIN ETREX 35T

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од bozidar, 23 Декември 2016.

 1. bozidar

  bozidar
  Intern

  78
  7
  26 Март 2009
  Машко
  imam garmin etrex 35t navigacijata raboti megutoa imam eden problem sto neznam kako da go resam. kako da ima autostart sto znaci koga ke ja pustam da mapira i koga ke sakam da ja isklucam taa se isklucuva megutoa pocnuva vednas da mapira bez da pritisnam bilo sto.
   
 2. prichina

  prichina
  Cuda 5.5

  7,810
  5,012
  24 Мај 2009
  Машко
  Мултимедиа (Филм и Тв)
  Како уште еднаш прашањето? Али, ако се работи за некаков bug, најубаво ти е да отидеш до car club mk мислам , имаат форум за коли...имаме форум за коли, побарај, да не правам реклама сеа, шо знам...
   
Слични теми
 1. smdprint
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  875
 2. Arabian
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,589
 3. Phenomen2
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,763
Вчитување...

Сподели

Вчитување...