1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

garmin etrex 35t topo

Дискусија во форумот 'Електроника - гаџети, електронски компоненти' започната од bozidar, 19 Јануари 2020.

 1. bozidar

  bozidar
  Intern

  78
  7
  26 Март 2009
  Машко
  dali moze nekoj kompletno da mi go instalira gps garmin vklucuvajki i topo mk bidejki zafatena mi e cela memorija od 8gb sto ne e vozmozno. vo giza elektronika go nosev ama od tamu mi go vrakaat kako navodno napaven a ne e taka, ocigledno deka neznaat.
   
 2. flashgordon007

  flashgordon007
  On your way to fame

  602
  615
  15 Септември 2012
  Машко
  Посебен поздрав и честитки до „шнајдерот“ кој ја избриша мојата порака на оваа тема.
  Ме интересира дали лично се пронајде во пораката за користење на правописот на македонскиот литературен јазик и користење на кириличното писмо.
  Мора страшно да те навредило и болело.
  Повели, избриши ја и оваа порака, ама тоа што во системот на образование поминало покрај авторот на темава и најверојатно покрај тебе, поминало.
  А, тоа што ти ја вршам работата на модератор за да го опоменам авторот на темава, те частам.
   
Слични теми
 1. Arabian
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,589
 2. Phenomen2
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,762
 3. bozidar
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  486
 4. Bozoo
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  434
 5. BorisSapphire
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  716
Вчитување...

Сподели

Вчитување...