Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Gaming Слушалки Asus Rog Strix Fusion 300

Статус
Затворена за нови мислења.

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
489
964
no_retreat додаде нов оглас:

Gaming Слушалки Asus Rog Strix Fusion 300 - 3.500 ден.

Продавам речиси нови Asus Rog Strix Fusion 300
Ги има нешто повеќе од 1 година, користени се нецела недела,
Имав потреба од Wi-Fi слушалки (трчање по мали деца си бара wireless слушалки)
Доаѓаат комплет во оригинална кутија со сите додатоци,
2 кабли, 3.5 и USB + резервен пар на перничиња (резервните се некаков leather).

Можна замена исклучиво за Airpods Pro прва или втора генерација.

Да бидам искрен, едни од најдобрите Gaming слушалки што сум ги имал, како звук така и build.
За проверени...

Видете го целиот оглас...
 

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
489
964
Извршена трампа со Airpods gen2, може клуч
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.000
Мислења
973.046
Членови
35.348
Огласи
2.935
Најнов член
MilaKalkova93
На врв Дно