Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Gaming PC

Статус
Затворена за нови мислења.

Luca Toni

On your way to fame
18 септември 2015
247
511
Скопје
Luca Toni додаде нов оглас:

Gaming PC - 82.000 ден.

Се продава Компјутер со Монитор, следува со сите кутии комплет

Процесор: AMD Ryzen™ 5 3600 3.9GHz 6c/12t
Графичка Карта: AMD ASUS 6600 RX - гаранција до 17.01.2025
РАМ Меморија: 16GB 2x8GB HyperX Predator 3200MHz RGB - гаранција до 15.04.2025
Напојување: Riotoro Enigma G2 750w GOLD Modular - гаранција до 15.04.2025
Матична: ASUS TUF B450
Меморија: M.2 NVME Samsung PM871b 256GB SSD и Toshiba 2TB P300 HDD
Ладилник: NZXT Kraken X62 - гаранција до 06.04.2023
Куќиште: NZXT H510i
Монитор: Dell...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.255
Мислења
977.503
Членови
35.564
Најнов член
songzhu
На врв Дно