Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Gaming PC: B550-F, R5 5600X, 32GB-3600MHZ, 980 1TB SSD

menansali

Intern
28 април 2023
0
14
menansali додаде нов оглас:

Gaming PC: B550-F, R5 5600X, 32GB-3600MHZ, 980 1TB SSD - 50.000 ден.

Продавам гаминг компјутер без графика склопуван пред 6-7 месеци, цистен редовен

MB: Rog strix B550-F
CPU: Ryzen 5 5600x
RAM: Corsair Vengeance RGB pro (2x16) 32GB DDR4 3600Mhz CL18
SSD: Samsung 980 1TB ssd
CASE: Lian li o11 Dynamic with 6x st 120 fans
PSU: Corsair cx650f white rgb
AIO: Corsair H150 360MM Liquid Cooler

Цена: 50000 денари не е фиксна.

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.551
Мислења
964.842
Членови
34.923
Огласи
2.635
Најнов член
williamshakespeare30
На врв Дно