Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Gaming PC: B450M+8GB+Ryzen 3 3100+RX580 4GB +Asus VG249

Статус
Затворена за нови мислења.

StalkeR

Guru
5 декември 2009
5.425
6.598
StalkeR додаде нов оглас:

Gaming PC: B450M+8GB+Ryzen 3 3100+RX580 4GB +Asus VG249 - 33.000 ден.

Case : antec nx410 white 1x120mm 2x140mm rgb fans - гаранција
Mb : b450m gigabyte ds3h v2 4x dimm
Cpu : RyZen 3100 - гаранција
Cpu cooler : CoolerMaster Hyper 212 evo rgb black edition - гаранција
Ram 1x 8gb 3200mhz hyperx kingston rgb
Gpu : xfx rx 580 4gb - не е копана ако мења нешто. + argb holder
Ssd 256gb nvme + 500gb hdd
Psu : SharKoon mwe 550 80 plus gold

Monitor : 24" asus tuf vg249 ips 144hz 2години гаранција

Само куќиште: 26.500 фиксно
Монитор 8.500 фиксна

Комплет 33.000 денари...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.255
Мислења
977.494
Членови
35.563
Најнов член
Vezilka5
На врв Дно