Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Проценка Gaming laptop Lenovo Legion Y520

Статус
Затворена за нови мислења.

menansali

Intern
28 април 2023
0
18
menansali додаде нов оглас:

Gaming laptop Lenovo Legion Y520 - 25.000 ден.

Се продава гаминг лаптоп леново легион у520, лаптопот е добар сочуван и не е многу користен лаптопот доагја со торба и пунјацот

Спецификации:
INTEL i7 7700HQ
NVIDIA® GeForce® GTX 1050 Ti
16 GB DDR4
2 x 2W Harman™ Certified Speakers with Dolby Audio™ Premium
15.6" FHD (1920 x 1080)

Контакт број: 071-585-007
Цена 25000 денари

Погледнете го атачментот 128389Погледнете го атачментот 128390

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.998
Мислења
972.966
Членови
35.345
Огласи
2.934
Најнов член
bojan.donev
На врв Дно