1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Предлог Gaming конфигурација + монитор до 60.000мкд

Дискусија во форумот 'Конфигурации' започната од Pilsator, 2 Април 2015.

 1. Pilsator

  Pilsator
  Gaining Experience

  421
  111
  15 Мај 2012
  Машко
  Потребен ми е предлог за гејминг конфигурација до 1000е заедно со монитор. За деловите слободно може нешто од странство поточно од Австралија, eBay... Побарувањата се да има најдобар FPS на BattleField. Однапред ви благодарам!
   
Слични теми
 1. NanoCell
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  1,716
 2. Sylvester
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  2,686
 3. CofD
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,779
 4. Nightingale
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  1,834
 5. miki002
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,989
Вчитување...

Сподели

Вчитување...