Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Gaming компјутери Core i9. Eкстремно јаки со гаранција

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
395
493
Dinamit додаде нов оглас:

Gaming компјутери Core i9. Eкстремно јаки со гаранција - 1.150 €

На продажба екстремно јаки десктоп конфигурации.
Компјутерите се малку користени( никогаш за гејминг)
Составени од високо квалитетни делови.
Гаранција на цел систем 7 месеци
На залиха 3 парчиња

MOT: Asus Rog Z690
CPU: Intel Core i9 12900K
RAM: 128GB G-Skill DDR4 Trident Z
GPU: Asus RX 7600 8GB
SSD: 2TB Samsung nvme 990 Pro
PSU: 1000W MSi MPG A1000G
FAN: Noctua NH-D15
CASE: Be Quiet Dark 700

Цена 1150 евра

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.497
Членови
34.956
Огласи
2.660
Најнов член
DragiD
На врв Дно