1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Gamer Storm Gabriel и Amd Stealth Wraith

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од The_EvilLord, 29 Мај 2020.

 1. The_EvilLord

  The_EvilLord
  Gaining Experience

  178
  97
  26 oктомври 2019
  Машко
  Ќе ве замолам за проценка за кулериве :

  Gamer Storm Gabriel

  Amd Stealth Wraith

  Gabriel е користен година и 3-4 месеци со изгубена гаранција,а Аmd е денес купен од Нексио
  --- Споени мислења, 29 Мај 2020 ---
  Gabriel резервиран.

  Amd Wraith Stealth цена 800 денари
   

  Прикачени датотеки:

 2. The_EvilLord

  The_EvilLord
  Gaining Experience

  178
  97
  26 oктомври 2019
  Машко
  Gabriel продаден amd се трга од продажба.

  Може клуч
   
Слични теми
 1. brzi
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  739
 2. gOJDO
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  783
 3. stevo15
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  620
 4. Costigan_Jr
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  582
 5. Mao
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  470
Вчитување...

Сподели

Вчитување...