Продадено Galaxy Watch

Статус
Затворена за нови мислења.

AleksandarT

Gaining Experience
24 февруари 2011
123
185
Здраво,
Како што кажува насловот, се продава Galaxy Watch (Samsung Galaxy Watch - Full phone specifications)
Часовникот е купен од Mobelix, 2019 година крај на март, април (истечена гаранција)
Користен исклучиво повремето при возење точак/трчање.
Најлончено на екранот не е извадено откога е купен, како што може да се види на сликите.
Со него доаѓа стандард полнач, и заменско ременче.
Цена фиксна, 6000.
Информации во ПП
 

Атачменти

  • 20211027_112409.jpg
    20211027_112409.jpg
    1.9 MB · Прегледи: 125
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,035
Мислења
870,608
Членови
30,369
Најнов член
bigsmile
На врв Дно