• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Galaxy Watch Active 2 44mm Silver SS

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

imortel

Gaining Experience
18 февруари 2012
121
161
Скопје
Се продава 2 дена користен паметен часовник.
Часовникот е со фабричка гаранција од Самсунг од 2 години.

Цена 9000 денари.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,571
Мислења
820,908
Членови
28,236
Најнов член
Bubce30
На врв Дно