Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Galaxy Watch 4 44mm

Статус
Затворена за нови мислења.

pecemece

Intern
3 јануари 2019
0
0
pecemece додаде нов оглас:

Galaxy Watch 4 44mm - 5.000 ден.

Се продава црн Samsung Galaxy Watch 4 44mm. Часовникот е во беспрекорна состојба, константно користен со заштитно стакло. Купен е во декември 2021 од А1. Со него доаѓаат оригиналниот полнач и додатни 6-7 ремчиња.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.093
Мислења
974.355
Членови
35.398
Најнов член
MartinG
На врв Дно