1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Galaxy s6

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од dejan_str, 21 Јануари 2020.

 1. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  8,149
  4,859
  8 Април 2011
  Машко
  Колку би коштал користен с6 голд 32гб верзија. Излижан е ид страните на Некој места и мали грепки а екранот е заштитен со 9х стакло . Ке пратам слики покасно
   
 2. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,809
  3,974
  1 Септември 2011
  Машко
 3. Torte Mobile

  Torte Mobile
  Gaining Experience

  261
  255
  17 ноември 2015
  Машко
  Батеријата менувана е некогаш?
   
 4. cyberbaze

  cyberbaze
  Gaining Experience

  176
  142
  20 Јуни 2009
  Ако е менувана, ваљда тоа е поубаво?

  Се наоѓа оригинална батерија?
   
 5. Torte Mobile

  Torte Mobile
  Gaining Experience

  261
  255
  17 ноември 2015
  Машко
  Org не ама има заменски квалитетни марки
   
 6. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  8,149
  4,859
  8 Април 2011
  Машко
  Не е менувана, околу 10 $ се на ebay.
   
 7. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  8,149
  4,859
  8 Април 2011
  Машко
  Ок нека оди за 4000 денари.
  Контакт Дејан 078272818
   
 8. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  8,149
  4,859
  8 Април 2011
  Машко
Слични теми
 1. ellie_88
  Одговори:
  41
  Прегледи:
  2,632
 2. Varsonator

  Продадено Samsung Galaxy S6 32 GB

  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,598
 3. fuzzjaw

  Проценка Samsung Galaxy S8

  Одговори:
  25
  Прегледи:
  2,694
 4. Necromancer
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,426
 5. SpiritBond
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  675
Вчитување...

Сподели

Вчитување...