1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Galaxy S10+ Whitestone Dome Glass

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од AleksandarT, 12 Мај 2019.

 1. AleksandarT

  AleksandarT
  Gaining Experience

  101
  110
  24 Февруари 2011
  Како што кажува насловот, се продава tempered glass за С10+, преку кое работи indisplay fingerprint-от.
  Овa е можеби единствено докажано стакло преку кое работи отпечатокот за прст. Донесено од Америка 2 pack, од кои едниот го искористив јас, па затоа другиот го продавам. Со него доаѓа и УВ ламба за лепење на стаклото.
  Цена 2300.

  Линк до производот:
  Galaxy S10 Plus Dome Glass
  Реценции и корисни видеа за производот:

  View: https://www.youtube.com/watch?v=-vNV5C1td8A


  View: https://www.youtube.com/watch?v=tUMg1uzZFBQ


  View: https://www.youtube.com/watch?v=jl2w5EmqgVI


  View: https://www.youtube.com/watch?v=-la21INmqvo


  Повеќе информации во порака
   

  Прикачени датотеки:

  • d1.jpg
   d1.jpg
   Големина:
   171.4 KB
   Прегледи:
   90
  • d2.jpg
   d2.jpg
   Големина:
   200.1 KB
   Прегледи:
   81
 2. AleksandarT

  AleksandarT
  Gaining Experience

  101
  110
  24 Февруари 2011
 3. AleksandarT

  AleksandarT
  Gaining Experience

  101
  110
  24 Февруари 2011
Слични теми
 1. Кристијан Про
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  858
 2. Ron0n

  Проценка Samsung Galaxy S6 Edge Gold

  Ron0n, 18 Април 2017, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,479
 3. DaVoRkNe

  Проценка Galaxy S3 mini,Galaxy Young

  DaVoRkNe, 25 Мај 2017, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  752
 4. Dinamit
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  950
 5. fuzzjaw

  Проценка Samsung Galaxy S8

  Одговори:
  25
  Прегледи:
  2,187
Вчитување...

Сподели

Вчитување...