Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено GALAXY NOTE 8 N950F

Статус
Затворена за нови мислења.

kristijan_m75

On your way to fame
22 март 2016
729
536
kristijan_m75 додаде нов оглас:

GALAXY NOTE 8 N950F - 7.000 ден.

Се продава телефонот од насловот,купен од телеком Август 2019та.Гаранцијата е истечена,го добивате со комплет кутија освен слушалките.
Верзијата е со ексинос чип,6/64Гб.

Видете го целиот оглас...
 

mdeni

Unbeatable
24 септември 2012
5.821
5.728
Еден од најдобрите телефони на планетава. Штета што ова се веќе последните спомнувања веќе. Толку беше. Дизајн од кој може да се држат лекции.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.850
Мислења
970.142
Членови
35.209
Огласи
2.835
Најнов член
TamaraR
На врв Дно