Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Galaxy Buds2 - нови, неотпакувани

Статус
Затворена за нови мислења.

Psycore

Practice makes perfect
12 ноември 2013
1.005
1.339
Скопје
Psycore додаде нов оглас:

Galaxy Buds2 - нови, неотпакувани - 7.000 ден.

Се продаваат Galaxy Buds 2 целосно нови и неотпакувани Galaxy Buds 2 со локална гаранција до 10.2023.
Целосни спецификации може да видите на следниов линк: Galaxy Buds2 | Wireless Earbuds | Samsung US...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.122
Мислења
975.008
Членови
35.427
Најнов член
bojan.janicevic
На врв Дно