Продадено Galaxy Buds Pro

Статус
Затворена за нови мислења.

AleksandarT

Gaining Experience
24 февруари 2011
123
185
Здраво,
Како што кажува насловот, продавам Galaxy Buds Pro користени од крајот на Март до сега. Слушалките се добиени како подарок со S21 Ultra preorder.
Ги продавам затоа што сакам да пробам други слушалки.
Слушалките се во супер состојба, користени во футрола (сината на сликата - што не ја давам тука - чисто за да се види)
Цена фиксна, 6000 денари.
За повеќе информации, пишете ПП
 

Атачменти

 • 20211026_202102.jpg
  20211026_202102.jpg
  1.7 MB · Прегледи: 107
 • 20211027_110648.jpg
  20211027_110648.jpg
  2.1 MB · Прегледи: 116
 • 20211027_110700.jpg
  20211027_110700.jpg
  2.1 MB · Прегледи: 117
 • 20211027_111337.jpg
  20211027_111337.jpg
  637.4 KB · Прегледи: 106
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,035
Мислења
870,604
Членови
30,369
Најнов член
bigsmile
На врв Дно