1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Galaxy a70

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Boldozer, 5 Декември 2019.

 1. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,130
  588
  2 ноември 2012
  На проценка galaxy a70 нов од телеком неотпакуван земен пред неколку дена, мене не ми е потребен што пари би одел?
   
  На Alucard му/ѝ се допаѓа ова.
 2. bxxxn

  bxxxn
  Practice makes perfect

  1,068
  1,178
  11 Март 2011
  Веројатно околу 300 евра +/-
   
 3. Sludge.Factory

  Sludge.Factory
  Practice makes perfect

  710
  1,044
  7 Февруари 2014
  Машко
  Stomatolog
  ледиком и мобеликс е околу 19к, така да заклучен на Телеком едно 10 проценти поефтино или околу 17500.
   
 4. kristijan_m75

  kristijan_m75
  Gaining Experience

  496
  339
  22 Март 2016
  Машко
  Немора да значи дека е заклучен на Телеком,ако телефонот е платен(без разлика со бонусот или без)може да си земе и код или го добива отклучен.Кога се зима на рати тогаш е заклучен до истекот на последната рата.

  Sent from my SM-N950F using Tapatalk
   
 5. VerifiedUsers Overlay
  Alucard

  Alucard
  Шериф

  1,817
  1,654
  22 oктомври 2012
  Машко
  ~300 еур. +/-, и ќе им побараш код за отклучување на сите мрежи, мора да ти дадат ;)
   
  На Boldozer му/ѝ се допаѓа ова.
 6. VerifiedUsers Overlay
  psyside

  psyside
  Rising Star

  25,989
  26,693
  4 Септември 2008
Слични теми
 1. ellie_88
  Одговори:
  41
  Прегледи:
  2,631
 2. Varsonator

  Продадено Samsung Galaxy S6 32 GB

  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,596
 3. fuzzjaw

  Проценка Samsung Galaxy S8

  Одговори:
  25
  Прегледи:
  2,692
 4. Necromancer
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,426
 5. Ficho
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,296
Вчитување...

Сподели

Вчитување...