1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Галантерија за Pixel 3a

Дискусија во форумот 'Додатоци' започната од Creed_Bratton, 3 oктомври 2019.

 1. Creed_Bratton

  Creed_Bratton
  Gaining Experience

  293
  338
  6 Август 2007
  ТechGeek
  Дали кај нас во Македонија било каде се продава case за pixel 3a ?
   
Слични теми
 1. filipkir
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  359
 2. DonFrozex
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,876
 3. nik0la_

  Проценка Pixel 2 XL

  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,284
 4. Necromancer
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  676
 5. DaVoRkNe

  Продадено Pixel 2 XL

  Одговори:
  2
  Прегледи:
  504
Вчитување...

Сподели

Вчитување...