1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј

Gadged Shieldz dobri se ili?

Дискусија во форумот 'Додатоци' започната од ApexAlex, 24 Јануари 2019.

1. ApexAlex

ApexAlex
    Intern

38
    5
    30 oктомври 2018
    Машко
    Nekoj ima iskustvo so ovie? sakav skin da zemam od dbrand no nekako koga otvoriv, 13$ za edna hartija, da razbiram 3M i ima teksura na samata hartija, i kako sto gledam site tuka sto imate iskustvo vikate deka se tip top, no sepak prebarav i gi najdov ovie, 8$ za full/flat skin sto e skoro duplo, sepak vikaat deka isto upotrebuvaat 3M za skin, i deka imaat "premium materials" Nekoj ima iskustvo? ili pak da ne se zezam i da si zemam dbrand?

2. DemoUser

DemoUser
    On your way to fame

780
    714
    27 Април 2010
    Машко
    Јас можам да ти потврдам само за dbrand дека се врв на ноте 8 имам ставено немаат гајле и не само што е премиум материјал хартијата не е некоја тенка да кажеш да можеш лесно да ја скинеш незнам како да ти објаснам како да е дебела и не така лесно може да се уништи и што е најважно лепакот што го користат за хартијата стварно нема попуптештено до сега не ниеден кош.

На stefan_off му/ѝ се допаѓа ова.
  3. fuzzjaw

fuzzjaw
    Practice makes perfect

1,048
    1,618
    13 Јануари 2014
    Машко
    Земи си Dbrand. Досега имам сменето преку 15 на S8, сум имал проблем можда со една или две, и тоа поради моја грешка. Квалитетот е супер, материјалот има убава текстура и лепакот држи ко луд.

4. stefan_off

stefan_off
    Gaining Experience

321
    266
    29 oктомври 2009
    Фотограф
  5. ApexAlex

ApexAlex
    Intern

38
    5
    30 oктомври 2018
    Машко
  6. stefan_off

stefan_off
    Gaining Experience

321
    266
    29 oктомври 2009
    Фотограф
    Незнам за протектор, prism и е нов производ јас го имам Grip бамперот за Pixel 2XL и е супер...

Слични теми
  1. kapkavino
    Одговори:
    1
    Прегледи:
    1,587
  2. mac-ufs
    Одговори:
    1
    Прегледи:
    964
  3. Nikito