1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

G.SKILL RIPJAWS MX780 +MP780 - RGB Laser Gaming Mouse + Mouse Pad

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 11 Септември 2018.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,687
  14,288
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Се подава следниов сет на маус со мауспад, безпрекорно сочувани, користени околу две години, исчистени и спакувани во оригиналните кутии со сите додатоци:
  G.SKILL RIPJAWS MX780 - RGB Laser Gaming Mouse
  G.SKILL RIPJAWS MP780 - Gaming Mouse Pad

  Цена, фиксно: 2500 денари
  075 437-061
   
  На Jokerski и Ace Lud им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,687
  14,288
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  резервација
   
  На Ace Lud му/ѝ се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,687
  14,288
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  кључ
   
  На Ace Lud му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. SaleSk
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,469
 2. Goran27
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  2,601
 3. gOJDO
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  428
Вчитување...

Сподели

Вчитување...