1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

G.Skill DDR4-2133 CL15 8GB(2x4GB)

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 3 Февруари 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Guru

  7,603
  9,390
  23 Јануари 2008
  Манга
  Продавам нов сет мемории G.Skill DDR4-2133 8GB(2x4GB) CL15 15-15-35 1.2v
  Гаранцијата е во потрага :)

  Цена, фиксна: 2700 денари
  075 437-061, Кирил
   
  Последна промена: 3 Февруари 2019
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Guru

  7,603
  9,390
  23 Јануари 2008
  Манга
  Еден сет родаден, останати уште два сета 2x (2x4GB). Цена: 2600 денари!
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Guru

  7,603
  9,390
  23 Јануари 2008
  Манга
  еден сет резервиран, останува уште еден на продажба
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Guru

  7,603
  9,390
  23 Јануари 2008
  Манга
  и последниот сет резервиран
   
 5. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  5,796
  7,704
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Ај најди за мене 2 х 4Gb и целерон за H310 да комплеѕирам едно сервисно пц.

  Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
   
 6. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Guru

  7,603
  9,390
  23 Јануари 2008
  Манга

Сподели

Вчитување...