• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Футроли Note 20, S20 Ultra

  • Ја почнал/а темата
  • #1

deni.mitev

Gaining Experience
7 октомври 2014
722
402
Футролите се нови оргинални неотпакувани.

Note 20 Smart clear view cover 2 парчиња -999ден
S20 ultra smart clear view cover 1 - 999den
Note 20 silicone cover 499den
Note 20 silicone cover 299den


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
  • Ја почнал/а темата
  • #4

deni.mitev

Gaining Experience
7 октомври 2014
722
402
Продадено,


Достапно за S10 Plus Silicone Cover 499den

Може по нарачка за сите самсунг модели, освен последна серија С , Ноте, А, З.

Оргинални футроли.Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,708
Мислења
862,921
Членови
30,052
Најнов член
Tomtomtom
На врв Дно