1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Funcl AI wireless bluetooth слушалки

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од HoLfElDeR, 5 Февруари 2019.

 1. HoLfElDeR

  HoLfElDeR
  Gaining Experience

  145
  74
  13 oктомври 2010
  Нови безжични Funcl AI bluetooth Слушалки

  [​IMG]
  more info
   

Сподели

Вчитување...