1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј

Full-stack Laravel Developer

Дискусија во форумот 'PHP, ASP, JSP (JavaServer Pages)' започната од Ulrezaj, 26 Февруари 2019.

1. Ulrezaj

Ulrezaj
    Gaining Experience

325
    308
    20 Јуни 2012
    Машко
    Здраво на сите.

Во моментов ми треба Full-stack Laravel Developer кој што би работел фриленс за изработка на real-time chat app која што би служела за customer support.

Оваа апликација ќе има support-end и client-end дел. Ќе користи Laravel Websockets (како Pusher итн. ) за комуникација во real-time a додека за Front-End делот ќе се користи или Vue или React.

Овој проект ќе го надгледува Senior Full-stack Developer односно заинтересираниот член ќе комуницира со овој developer цело време а се со цел апликацијата да се изработи онака како што треба и со потребната динамика.

Доколку некој е заинтересиран може слободно да ме побара на 076 475 960 ( Бојан ) и откако ќе се договорат личните услови ќе му испратам целосна документација однсно концепт итн.

Ми треба сериозен developer а нема никаков проблем околу цената.

Може слободно да се информирате и преку приватна порака.

На BlackArrow7, omegaRED, Necromancer и уште 2 други им се допаѓа ова.
Слични теми
  1. psybaron
    Одговори:
    10
    Прегледи:
    1,683
  2. emet_
    Одговори:
    1
    Прегледи:
    950
  3. spiritBreaker