• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Fujitsu-Siemens Pocket Loox N520

  • Ја почнал/а темата
  • #1

SIEM

Intern
14 октомври 2007
4
0
Imam eden problem, koga ke ja stavam baterijata nesaka da se vkluci a koga ke ja izvadam se uklucuva ama koga ke se bootira windowsot se isklucuva.sto bi mozelo da bide ako znae nekoj neka pise
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,030
Мислења
854,804
Членови
29,640
Најнов член
Hellena09
На врв Дно