1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Fujifilm X100T mirrorless camera

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од brasica, 19 Февруари 2018.

 1. VerifiedUsers Overlay
  brasica

  brasica
  On your way to fame

  616
  939
  18 Април 2010
  Барам проценка за Fujifilm X100T mirrorless camera купена од PixPlus 11.2015. Тогаш задоволството ме чинеше 71.000 денари.

  Гаранцијата е истечена. Апаратот е во одлична состојба користен за аматерска фотографија, освен две козметички гребаници во горниот дел кои се настанати од гребење на ѕид, несакајќи нормално :).

  Чувам све од оригинално пакување + имам докупено thumbgrip, две додатни батерии и врвка за на рака.

  Слики во продолжение:

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  jovankaramac, Boce!, kirev и на уште 1 им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  brasica

  brasica
  On your way to fame

  616
  939
  18 Април 2010
  Никој нема претстава колку би одел моделов моментално?
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  brasica

  brasica
  On your way to fame

  616
  939
  18 Април 2010
  Ајде јас ќе ставам цена по мое: 45.000 ден.

  Ако имате други предлози ПП.
   
  На psyside и Oktar им се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  brasica

  brasica
  On your way to fame

  616
  939
  18 Април 2010
  Нова цена: 42.000 ден.
   
  На kirev му/ѝ се допаѓа ова.
 5. VerifiedUsers Overlay
  brasica

  brasica
  On your way to fame

  616
  939
  18 Април 2010
 6. VerifiedUsers Overlay
  brasica

  brasica
  On your way to fame

  616
  939
  18 Април 2010
  Нова цена: 36.000
   
 7. VerifiedUsers Overlay
  brasica

  brasica
  On your way to fame

  616
  939
  18 Април 2010
 8. VerifiedUsers Overlay
  brasica

  brasica
  On your way to fame

  616
  939
  18 Април 2010
 9. VerifiedUsers Overlay
  brasica

  brasica
  On your way to fame

  616
  939
  18 Април 2010
  Продаден надвор од форумот. Може клуч.
   

Сподели

Вчитување...