1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Fujifilm X-Т1 mirrorless фотоапарат

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од moongose, 3 Август 2018.

Тагови:
 1. moongose

  moongose
  Unstoppable

  2,260
  2,492
  19 Јули 2013
  На продажба е:

  Fujifilm X-Т1 mirrorless со објектив Fuji XF 18-55, 2.8-4
  Со него доаѓа кит блиц, две батерии и полнач. Апаратот е во одлична состојба.
  Shutter count: 13000
  Цена: 750 евра.

  DSC_9712_!.jpg
   
  На jovankaramac, Oktar, Boce! и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. Boce!

  Boce!
  Gaining Experience

  119
  165
  4 Август 2017
Слични теми
 1. Quard 32
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  647
 2. moongose
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  746
 3. brasica
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,242
Вчитување...

Сподели

Вчитување...