1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Fujifilm finepix T350

Дискусија во форумот 'Дигитални апарати, камери и слично' започната од Quard 32, 12 oктомври 2013.

 1. Quard 32

  Quard 32
  Intern

  14
  2
  12 oктомври 2013
  Машко
  CNC programer
  Здраво на сите!
  Нов сум на форумов затоа убав поздтрав до сите форумџии.
  Инаку пред две недели купив диги апарат Fujifilm finepix T350!
  Ако некој има ваков апарат или ако има некои сознанија во врска со него нека напише некоја реченица,.....
  Благодарам,
  T350.jpg
   

Сподели

Вчитување...