• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

FTP Schedule

  • Ја почнал/а темата
  • #1

vojkan

Intern
19 јуни 2007
404
4
Mi treba program koj bi rabotel kako servis i na koj bi mozhel da napravam 'schedule' za auto ftp ili sinhronizacija izmegju dve mashini.
WebSynchronizer e odlichna alatka i bi mi vrshela rabota samo koga bi rabotela kako NT Service.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,517
Мислења
858,384
Членови
29,929
Најнов член
Jov4e
На врв Дно