1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Free Webroot SecureAnywhere AntiVirus

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од borcep, 17 Август 2014.

 1. borcep

  borcep
  Practice makes perfect

  809
  1,321
  12 Септември 2013
  Машко
  На goranzoran му/ѝ се допаѓа ова.
 2. pipelin

  pipelin
  On your way to fame

  1,190
  764
  8 Мај 2010
  Машко
  Бесплатен антивирус ама за пола година само. :)
   
 3. bokiscout

  bokiscout
  Unstoppable

  1,715
  2,007
  17 Март 2011
  Машко
  Embedded C, Linux Kernel, Java, JavaScript
  Со webroot можеш да се шлепаш до бесконечност со trial-и.

  Оди на сајтот одбреи дека сакаш триал, пиши рандом име/резиме/меил што и да ти бараат и ке добиеш код кој ке го видиш директно на сајтот, не ти треба валиден меил. По две недели пак.

  Иначе што се однесува до ресурси е ставарно лесен, ама кога е чистење/превенција во прашање не е тоа тоа. Го користев околу пола година на Windows 7 и неколку пати дозволи да се протнат вируси преку USB-a.
   
 4. dragonV

  dragonV
  Intern

  198
  14
  10 Декември 2008
Слични теми
 1. Cornel
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,976
 2. Tunee
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  2,051
 3. exeit
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,292
 4. psyside
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  3,191
 5. DaVoRkNe
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  3,524
Вчитување...

Сподели

Вчитување...