1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Free SMS Via Net

Дискусија во форумот 'Блогирање и блогосфера' започната од Кристијан Про, 21 Август 2013.

 1. Кристијан Про

  Кристијан Про
  Gaining Experience

  842
  142
  5 oктомври 2012
  Машко
  Здраво момци дали некој има користено некој веб што испраќа фрее смс до македонија и да работи се разбира :)
   
 2. alumen :)

  alumen :)
  On your way to fame

  1,125
  596
  6 Јануари 2012
  Машко
  Користев едно време и работеше, ама не ми текнува од која страница ги пуштав.
   
 3. uwemi

  uwemi
  Unbeatable

  4,828
  4,367
  20 Февруари 2011
  Машко
  Slidesms.com koristev do pred 2-3 meseci sega ne znam dali raboti ok.

  Inaku ako imas android telefon baraj ja aplikaciata 24sms
   
 4. FATAL ERROR !

  FATAL ERROR !
  Баниран/a

  579
  269
  24 Август 2011
  Бесплатно колку сакаш низ цел свет !​
   
 5. stavrov69

  stavrov69
  Gaining Experience

  395
  199
  26 ноември 2008
  Машко

Сподели

Вчитување...