• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

free skype credit

Taurus

Модератор
13 октомври 2007
2.479
1.300
dribbble.com
Taurus's setup  
Processor & Cooler
i5-2500K Quad 3.3GHz LGA 1155 6MB + Cooler Deepcool Gammaxx 200
Motherboard
Gigabyte Z68P-DS3
Storage
WD 1ТB SATA3 Caviar Black 7200rpm 64MB + SSD 2.5" Samsung 850 Evo 250GB
PSU
460W Gigabyte Superb Real Power
RAM
2x4GB DDR3 1866Mhz Kingston CL11 HyperX Genesis
Video card
Sapphire ATI PCX R9 270X 2GB GDDR5
Case
Gigabyte LUXO X140
Mouse
Zalman ZM-M300 Black
Keyboard
Sweex Illuminating
Audio
DeLux 2.1
Monitor
Dell UltraSharp U2311H 23" e-IPS
OS
Win 8.1
Бесплатен е првиот повик после инсталацијата на Skype. Повеќе ТУКА

А за линкот што го имаш оставено, колку што можев да видам, тоа е некоја понуда за UK, не важи за нас.
 

daceee90

Intern
2 март 2008
234
9
Бесплатен е првиот повик после инсталацијата на Skype. Повеќе ТУКА

А за линкот што го имаш оставено, колку што можев да видам, тоа е некоја понуда за UK, не важи за нас.

fala sega ke go probam ke go instaliram i taka imam nekoja stara verzija na skype pozz:)
 

daceee90

Intern
2 март 2008
234
9
Welcome back, daceee90! Buy Skype Credit | Account | Sign out
Go to Skype.com homepage
Check the amount to pay
Skype Credit balance of €10
€10,00
0% VAT €0,00 ?
Total €10,00

OVA ME INTERESIRASE ZS GI PREFRLIV NA ACC:D
 

TheSpeedy

Intern
4 септември 2007
279
2
Епа добро шо си префрлил, јас се затрчав дека даваат 10 евра за слободни разговори насекаде,
ама пуста МКД никаде ја нема у листа.
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
43.661
Мислења
889.151
Членови
31.501
Огласи
33
Најнов член
Ivanmakar
На врв Дно